Vše o klubu - Felicia coupe klub cz

Přejít na obsah

Vše o klubu

Klub

                         ....co jste kdy chtěli vědět a báli jste se na to zeptat... :-)

ČLENSTVÍ  V KLUBU

Máte sportovní ŠKODOVKU? Vlastníte FELICII roadster? Máte ŠKODA 110R COUPÉ? Koupili jste si ŠKODA GARDE nebo RAPID? Chcete mít slevy na naše klubové akce? Přidejte se k nám a staňte se součástí klubu s tradicí více než 50 let. Čtěte více.

HISTORIE A SOUČASNOST KLUBU

Felicia klub byl založen v roce 1960, tedy právě v roce kdy, z výrobního závodu v Kvasinách začaly sjíždět první vozy Škoda Felicia. V roce 1962 byla činnost klubu na dva roky, z nám neznámých důvodů, přerušena a od roku 1964 opět v plné šíři obnovena. Ze sdružení majitelů Felicií se zanedlouho stává jeden z nejaktivnějších značkových klubů v Československé republice. Čtěte více.

STANOVY KLUBU

Článek 1
Název, působnost, sídlo a symbolika
1. Felicia coupé klub CZ je samostatným suverénním a dobrovolným sdružením majitelů a příznivců sportovních vozů Škoda 450, Felicia, Octavia touring sport, 110 R coupé, Garde, Rapid a dalších typů vyráběných zpravidla ve výrobním závodě Škoda Kvasiny. Čtěte více.

KLUBOVÉ TESTACE VOZŮ

Jsme kolektivním členem Veterán Car Clubu ČR v klubu historických vozidel, což je národní autorita FIVA. Z tohoto titulu máme ustavenu klubovou testační komisi a máme oprávnění provádět klubové testace historických vozidel za účelem získání nároku na levnější pojistné z odpovědnosti za provoz motorového vozidla a připravovat podklady pro testace historických vozidel za účelem zařazení vozidla do registru historických vozidel a přidělení zvláštní registrační značky. Čtěte více.

KLUBOVÝ OBCHOD
Klubový obchod nabízí velký výběr upomíkových předmětů s tématikou Felicia coupe klubu cz. Čtěte více.

Poslední aktualizace:

TOPlist
Návrat na obsah