Slevy a bonusy - Felicia coupe klub cz

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Slevy a bonusy

Klub
Náš klub připravil pro Vás, naše členy, mimořádně výhodnou nabídku. Jako bonus k Vašemu členství získáváte slevu až 10% na autodíly a autopříslušenství pro vozidla značky ŠKODA, případně i SEAT, AUDI a VW! 
V obou internetových obchodech, kde nabízíme slevu, jsou stále k dostání i díly na vozidla řady ŠKODA 105/120 A 130 (a některé z nich pasují i na naše miláčky řady 100/110). Navíc ne všichni používají svůj "veterán" pro každodenní ježdění a mají doma také i jiné vozidlo, třeba právě značky ŠKODA. 

Vybrali jsme pro Vás jedny z nejlevnějších a nejlepších obchodů s náhradními díly pro značku ŠKODA. Jak tedy získat slevu? Jednoduše!

Zaregistrujte se v níže uvedeném e-shopu (v jednom nebo i v obou - záleží jen na Vás) a zašlete nám žádost o přidělení slevy na registrace-felicia@seznam.cz. V žádosti musí být uvedeny Vaše přihlašovací údaje (přihlašovací jméno do konkrétního e-shopu). Následně bude prověřeno Vaše řádné členství a bude Vám TRVALE přidělena k Vašim přihlašovacím údajům sleva 5 nebo 10%.

Sleva 5% na www.skoda-dily.cz

Sleva 10% na www.cc-autodily.cz
 
 
 

Poslední aktualizace:

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky